
У громадах Дніпропетровщини пролунали останні дзвоники. Не стала винятком і Василівська гімназія Губиниської селищної ради в Самарівському районі.
Урочиста лінійка, яка тут відбулася, була справді життєстверджуючою. Адже те, що в сільській гімназії є чимало учнів, засвідчує її впевненість у майбутньому. На цьому наголосила у своєму зверненні до присутніх секретар Губиниської селищної ради, керівник місцевої партійної організації ВО «Батьківщина» Анастасія Педан. Вона щиро привітала учнів, педагогів та батьків зі святом і побажала успіхів в усіх починаннях.


“Цей день є особливою межею для випускників. Чотирикласники прощаються з початковою школою. Попереду – середня ланка та нові цікаві відкриття. Дев’ятикласники закінчують гімназію і стають на поріг дорослого життя. Бажаю знайти своє покликання та впевнено йти до мрій. А для всіх учнів починаються довгоочікувані літні канікули”, – зазначила Анастасія Педан.





