Анастасія Педан завітала на останній дзвоник до Василівської гімназії

У громадах Дніпропетровщини пролунали останні дзвоники. Не стала винятком і Василівська гімназія Губиниської селищної ради в Самарівському районі.

Урочиста лінійка, яка тут відбулася, була справді життєстверджуючою. Адже те, що в сільській гімназії є чимало учнів, засвідчує її впевненість у майбутньому. На цьому наголосила у своєму зверненні до присутніх секретар Губиниської селищної ради, керівник місцевої партійної організації ВО «Батьківщина» Анастасія Педан. Вона щиро привітала учнів, педагогів та батьків зі святом і побажала успіхів в усіх починаннях.

Цей день є особливою межею для випускників. Чотирикласники прощаються з початковою школою. Попереду – середня ланка та нові цікаві відкриття. Дев’ятикласники закінчують гімназію і стають на поріг дорослого життя. Бажаю знайти своє покликання та впевнено йти до мрій. А для всіх учнів починаються довгоочікувані літні канікули”, – зазначила Анастасія Педан.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Олена Плахотнік зустрілася з українськими військовими

Олена Плахотнік зустрілася з українськими військовими

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30