Антоніна Ульяхіна: Ми пам’ятаємо, щоб жити вільно і не допустити повторення трагедії

Очільниця фракції “Батьківщина” у Дніпропетровській обласній раді Антоніна Ульяхіна звернулася до земляків з нагоди Дня вшанування жертв Голодомору, яким є 22 листопада.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів невинних українців, які загинули під час Голодомору – однієї з найтрагічніших сторінок нашої історії. Голод забрав життя цілих родин, знищив покоління й намагався стерти нашу націю.

Ми запалюємо свічку пам’яті, щоб вшанувати тих, хто не вижив, і тих, чиї страждання десятиліттями замовчували. Пам’ятаємо їхній біль, їхню боротьбу та незламність – і знаємо, що це не має повторитися ніколи.

Нехай наша пам’ять буде світлою, а єдність – міцною.

Ми – нащадки тих, хто вистояв.

Ми пам’ятаємо, щоб жити вільно і не допустити повторення трагедії”, – наголосила Антоніна Ульяхіна.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Справа Тимошенко  дійшла до рівня ООН  Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини”  системні порушення основоположних прав людини

Справа Тимошенко дійшла до рівня ООН Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини” системні порушення основоположних прав людини

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30