«Батьківщинівець» організував велопробіг

Минулої суботи в Синельниківському районі відбувся масштабний веломарафон. Його ініціатором став депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Володимир Хорішко.

Як повідомляє прес – служба обласного партосередку, «батьківщинівець» організував такий велопробіг вже вдруге. Його учасниками стали люди різного віку з Синельниківщини та Павлограда, які успішно подолали 18 – кілометровий маршрут, що проліг з центральної площі міста до села Вільне.

Наймолодші велосипедисти отримали грамоти та подарунки, а синельниківець Андрій повернувся додому ще й з новеньким велосипедом, розіграш якого відбувся по завершенні пробігу.

Всі учасники також змогли скуштувати смачної каші на пікніку та скупатися у місцевій водоймі.

Сам же Володимир Хорішко поділився своїми планами зробити такий велопробіг традиційним, адже він є справжнім святом бадьорості і здоров’я.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Олена Плахотнік зустрілася з українськими військовими

Олена Плахотнік зустрілася з українськими військовими

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30