«Батьківщинівці» людей без води не залишають

Голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік разом з однопартійцями завітала до сіл, розташованих на самому березі обмілілого внаслідок російської агресії Каховського водосховища у Нікопольському районі.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівці» доставили сюди чергову партію, понад 15 тонн, бутильованої питної води. Частину її завезли до маленького віддаленого села Весела Федорівка Мирівської громади, а більшу частину – до села Покровське Покровської громади.

Після того, як ворог підірвав Каховську ГЕС, села у Нікопольському районі, розташовані поблизу водосховища, опинилися в критичній ситуації з водопостачанням. «Батьківщинівці» відразу взяли над ними шефство і доставляють сюди питну воду постійно.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Справа Тимошенко  дійшла до рівня ООН  Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини”  системні порушення основоположних прав людини

Справа Тимошенко дійшла до рівня ООН Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини” системні порушення основоположних прав людини

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30