«Батьківщинівці» Нікополя підтримують сільських жителів

Очільниця Першотравневського сільського територіального центру соціального обслуговування у Нікопольському районі Тетяна Прокопчик подякувала команді Нікопольської міської організації ВО «Батьківщина», яку віднедавна очолив Дмитро Люборець, за постійну підтримку.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, партійці передали для кожного підопічного Центру смачні цукерки, банани, печиво та інші солодощі. А одній місцевій пенсіонерці «батьківщинівці» зробили подарунок особливий – радіоприймач, про який вона давно мріяла.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Справа Тимошенко  дійшла до рівня ООН  Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини”  системні порушення основоположних прав людини

Справа Тимошенко дійшла до рівня ООН Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини” системні порушення основоположних прав людини

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30