
Голова Дніпропетровської обласної організації ВО “Батьківщина” Олена Плахотнік вже традиційно завітала до Слобожанської громади у Дніпровському районі. Цього дня партійці разом з благодійним фондом передали необхідні витратні матеріали місцевому медичному закладу.

“Ця допомога – підтримка їхньої праці, щоденної боротьби за життя пацієнтів. Професіоналізм, мужність та людяність медиків є опорою для всієї громади”, – зазначила Олена Плахотнік.




