«Батьківщинівці» у Кривому Розі провели захід вдячності

Голова криворізьких районної та міської організацій ВО «Батьківщина», очільниця громадської організації «За рідне місто» Ольга Бабенко разом з головою Всеукраїнської Асоціації

«Афганці Чорнобиля» Олександром Рябекою провели захід вдячності, під час якого відзначили заслужених криворіжців, учасників війни на території Афганістану та ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, захід приурочили до чергової річниці виведення радянських військ з Афганістану. Нині багато учасників тих подій та війн на територіях інших держав, які тоді чесно виконували свій військовий обов’язок, добровільно стали на захист України від російської агресії.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Справа Тимошенко  дійшла до рівня ООН  Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини”  системні порушення основоположних прав людини

Справа Тимошенко дійшла до рівня ООН Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини” системні порушення основоположних прав людини

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30