
“Батьківщинівці” Дніпропетровщини на чолі зі своєю лідеркою Оленою Плахотнік завітали до своїх давніх друзів – медичного центру “Шлях до здоров’я”. Тут виконують надзвичайно важливу місію – безкоштовно проводять відновлення пацієнтів після мінно-вибухових травм, осколкових та вогнепальних поранень, важких контузій, інсультів, травм опорно-рухового апарату, посттравматичних стресових розладів.

За сприяння благодійників до центру були передані реабілітаційні протези, ортопедичні прилади, витратні матеріали та ліки.
‘




