“Батьківщинівці” вітали з Міжнародним днем стоматолога у Кривому Розі

Голова громадської організації “За рідне місто” та благодійної організації “Благодійний фонд “Рідна Батьківщина”, лідерка партійців Кривого Рогу Ольга Бабенко спільно з Благодійним фондом “Ангел” за участі депутатки Дніпропетровської обласної ради від ВО “Батьківщина” Марії Бабенко передали медичне обладнання та медикаменти комунальному підприємству «Криворізька міська лікарня № 1» Криворізької міської ради для підрозділів стоматологічного профілю.

Цю акцію приурочили до Міжнародного дня стоматолога. Надана допомога спрямована на покращення матеріально-технічної бази медичного закладу та підвищення якості надання стоматологічних послуг жителям Кривого Рогу.

Підтримка медичних установ – це інвестиція у здоров’я громади та впевненість людей у завтрашньому дні. Щиро дякуємо благодійним фондам, партнерам і всім небайдужим, хто долучається до цієї важливої справи. Лише об’єднавши зусилля ми можемо ефективно підтримувати медичні заклади нашого міста та громаду загалом”, – говорить Ольга Бабенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Справа Тимошенко  дійшла до рівня ООН  Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини”  системні порушення основоположних прав людини

Справа Тимошенко дійшла до рівня ООН Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини” системні порушення основоположних прав людини

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30