
“Батьківщинівці” Дніпропетровщини на чолі зі своєю лідеркою Оленою Плахотнік разом з благодійниками передали електроскутер Сергію Бондарчуку, який дістав важке поранення, захищаючи Україну від ворога. До повномасштабного вторгнення він працював водієм – далекобійником – возив зерно і насіння соняшника дорогами країни. А з перших днів війни став на захист України.

Спочатку Сергій брав участь у боях на Донеччині як звичайний піхотинець. Побратими поважали його за мужність і хоробрість. Недарма і позивний він мав надихаючий – «Фартовий». Отримав президентську нагороду за те, що з групою добровольців пішов у самісіньке пекло, щоб витягнути сусідній підрозділ. Сьогодні «Фартового» знають як людину, яка не раз рятувала хлопців під обстрілами. Він вивозив поранених та виконував надскладні завдання там, де помилка могла коштувати життя. Пізніше молодший сержант Сергій Бондарчук був головним водієм роти. Його руки на кермі означали збережене життя цілого підрозділу. Неодноразово «Фартовий» за кермом перетворював УАЗ на болід. За що і отримав нагороду від Головкома ЗСУ «За збережене життя» – вивіз під обстрілами поранених бійців





