
30 травня у Дніпрі відбувся надзвичайно зворушливий та масштабний захід, який об’єднав спортивну молодь, захисників і захисниць 239-го навчального центру підготовки військових, депутатів Дніпровської міської ради та талановитих спортсменів з Криничок, Вільногірська, Кам’янського та Дніпра.



Почесною гостею змагань стала голова Дніпропетровського обласного осередку громадської організації “Жінки Батьківщини” Діна Подолян. Як вона зазначила, ця подія стала чудовою нагодою підтримати учасників, поспілкуватися ближче та висловити глибоку вдячність тренерам, які попри всі виклики продовжують популяризувати спорт і здоровий спосіб життя.


“Такі зустрічі неймовірно надихають та вкотре доводять: сила України – у її людях, активній молоді, незламних захисниках і кожному, хто щодня вкладає душу в майбутнє нашої країни”, – наголосила Діна Подолян.






