Міжнародний день медичної сестри честь безцінного професіоналізму

Голова громадської організації “За рідне місто”, лідерка партійців Кривого Рогу Ольга Бабенко разом з депутаткою Дніпропетровської обласної ради від ВО “Батьківщина” Марією Бабенко привітали медичних сестер Комунального неприбуткового підприємства «Криворізька міська лікарня №3» Криворізької міської ради на чолі з його директором Андрієм Маковим та вручили пам’ятні відзнаки. Цей візит вони приурочили до Міжнародного дня медичної сестри, який світ відзначає 12 травня і є святом, що вшановує величезний внесок медичних сестер у здоров’я та добробут суспільства.

Ці віддані професіонали є невід’ємною частиною медичної системи, адже саме вони щодня надають допомогу пацієнтам, підтримують лікарів та покращують якість медичних послуг. Праця медичних сестер – це не лише професія, а справжнє покликання, яке потребує великого серця, терпіння, милосердя та самовідданості”, – говорить Ольга Бабенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Олена Плахотнік зустрілася з українськими військовими

Олена Плахотнік зустрілася з українськими військовими

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30