
Голова громадської організації “За рідне місто”, лідерка партійців Кривого Рогу Ольга Бабенко разом з депутаткою Дніпропетровської обласної ради від ВО “Батьківщина” Марією Бабенко привітали медичних сестер Комунального неприбуткового підприємства «Криворізька міська лікарня №3» Криворізької міської ради на чолі з його директором Андрієм Маковим та вручили пам’ятні відзнаки. Цей візит вони приурочили до Міжнародного дня медичної сестри, який світ відзначає 12 травня і є святом, що вшановує величезний внесок медичних сестер у здоров’я та добробут суспільства.



“Ці віддані професіонали є невід’ємною частиною медичної системи, адже саме вони щодня надають допомогу пацієнтам, підтримують лікарів та покращують якість медичних послуг. Праця медичних сестер – це не лише професія, а справжнє покликання, яке потребує великого серця, терпіння, милосердя та самовідданості”, – говорить Ольга Бабенко.








