
Голова Дніпропетровської обласної організації ВО “Батьківщина” Олена Плахотнік в черговий раз зустрілася з українськими поліцейськими. Ними стали воїни Зведеного загону Головного управління Національної поліції України у Донецькій області. Для них передали гуманітарний вантаж – генератор, вогнегасник, сучасні аптечки, ліки, медичні засоби, ноші, продукти харчування та одяг.

“Для нас волонтерство – це спосіб сказати «дякую» кожному Захиснику. Це наша можливість бути корисними тут і зараз”, – зазначила Олена Плахотнік.





