Ольга Бабенко: Ми допомогли тим, хто кожного дня працює для людей

Голова криворізьких районної та міської партійних організацій разом з депутаткою Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Марією Бабенко чергову гуманітарну акцію присвятили працівникам сфери соціального обслуговування.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівки» зустрілися з працівниками комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування в Покровському районі» Криворізької міської ради. Спільно обговорили напрямки співпраці. Разом з лідером партійців Покровського району Дмитром Левченком вручили вітамінні комплекси загальної дії для підтримки здоровʼя.

«Соціальні працівники виконують низку важливих функцій щодо піклування та підтримки громадян. Сьогодні ми допомогти тим, хто кожного дня працює для людей», – наголосила Ольга Бабенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Олена Плахотнік зустрілася з українськими військовими

Олена Плахотнік зустрілася з українськими військовими

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30