Ольга Бабенко: продовжуємо творити добро та піклуватися про людей

Команда криворізьких партійців на чолі зі своєю лідеркою Ольгою Бабенко разом з депутаткою Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Марією Бабенко провела чергову благодійну акцію з забезпечення вітамінними комплексами загальної дії та краплями для очей.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, цього разу гуманітарну допомогу отримали члени Криворізької міської організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», очолюваної Олексієм Цибанем.

Традиційно до акції долучилися постійні партнери «батьківщинівців» Благодійна організація «Благодійний фонд «Ангел».

«Продовжуємо творити добро та піклуватися про людей. Сподіваємося, що наша допомога буде значною підтримкою для здоров’я тих, кому у ці важкі часи особливо складно», – зазначила Ольга Бабенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Олена Плахотнік зустрілася з українськими військовими

Олена Плахотнік зустрілася з українськими військовими

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30