Ольга Бабенко привітала учасниць урочистого заходу «Жінка Весна!»

Голова криворізьких районної та міської партійних організацій Ольга Бабенко разом з депутаткою Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Марією Бабенко привітали жінок Громадської організації «Союз чорнобильців Саксаганського району».

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівки» відзначили жінок – учасниць ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції та вдів ліквідаторів під час урочистого заходу «Жінка Весна!», яким після святкового концерту вручили продуктові набори.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся голова Громадської організації «Союз чорнобильців Саксаганського району» Сергій Тараненко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Справа Тимошенко  дійшла до рівня ООН  Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини”  системні порушення основоположних прав людини

Справа Тимошенко дійшла до рівня ООН Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини” системні порушення основоположних прав людини

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30