
Лідерка “батьківщинівців” Кривого Рогу, голова громадської організації “За рідне місто” Ольга Бабенко отримала подяку за щиру допомогу у захисті суверенітету та територіальної цілісності України від командира 21-ї окремої бригади імені Петра Калнишевського Національної гвардії України полковника Дениса Нохріна.
“Але найбільше зворушили слова та особисте вручення від заступника командира бригади – полковника Юрія Ізрайлова. Для мене це велика честь і дуже емоційний момент. Коли дивишся в очі нашим військовим, ще глибше розумієш, якою ціною сьогодні виборюється мир, наше життя, наші родини та майбутнє України. Я безмежно вдячна нашим захисникам за мужність, силу та незламність. І якщо моя допомога може хоч трохи підтримати тих, хто щодня боронить нашу державу, значить, усе недарма. Тому сьогоднішній день залишиться у моєму серці надовго”, – говорить Ольга Бабенко.




