Ольга Бабенко відзначила криворізьких волонтерів

Голова криворізьких районної та міської організацій ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко нагородила нагрудними знаками та подяками волонтерів Благодійного фонду «Добро+Дій».

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, урочиста церемонія відбулася в рамках проекту "Вміння творити добро”. Благодійний фонд “Добро+Дій” створений у Кривому Розі для підтримки дітей-сиріт, дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей з багатодітних родин, малозабезпечених, інвалідів, інших осіб, які потребують опіки, а також соціальної реінтеграції осіб, залежних від наркотиків та алкоголю, виправлення і ресоціалізації засуджених. З початком російської агресії волонтери надають гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають у місті, організували також виїзні точки видачі в деокупованих територіях Херсонської області.

Криворізькі «батьківщинівці» з Благодійним фондом «Добро + Дій» активно співпрацюють, спільно проводять багаточисленні гуманітарні акції.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Нагороди, які вручають зі сльозами на очах

Нагороди, які вручають зі сльозами на очах

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Подарували дітям безліч позитивних емоцій

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Юлія Тимошенко: Саме молоде покоління творитиме Україну після Перемоги

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30