Ольга Бабенко: Життя – найцінніше, що ми маємо

Голова громадської організації “За рідне місто”, лідерка партійців Кривого Рогу Ольга Бабенко спільно з депутаткою Дніпропетровської обласної ради від ВО “Батьківщина” Марією Бабенко ініціювала неординарний захід у місті гірників, присвячений темі охорони здоров’я. Це – інформаційна зустріч для жителів Центрально – Міського району міста гірників, приурочена до Всесвітнього дня боротьби проти раку.

У ході цікавого і змістовного спілкування обговорювали важливість профілактичних та регулярних медичних обстежень, адже рання діагностика значно знижує ризики розвитку онкологічних захворювань та підвищує шанси на успішне лікування у разі їх виявлення. Фахову і корисну інформацію на цю тему надала лікар-онколог комунального некомерційного підприємства “Криворізький онкологічний диспансер” Дніпропетровської обласної ради Ліна Бондаренко.

Довіра до медицини та уважне ставлення до власного здоров’я – це кроки, які може зробити кожен задля збереження життя і добробуту. Життя – найцінніше, що ми маємо. Нехай увага до свого здоров’я стане щоденною звичкою, – говорить Ольга Бабенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Справа Тимошенко  дійшла до рівня ООН  Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини”  системні порушення основоположних прав людини

Справа Тимошенко дійшла до рівня ООН Міжнародні експерти вбачають у провадженнях проти лідерки “Батьківщини” системні порушення основоположних прав людини

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Депутати у Верховній Раді стоячи привітали двох колег з “Батьківщини”

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Не просто журналісти, а люди, які писали історію нашого часу

Календар новин
Червень 2026
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
5
7
8
9
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30